Bibaleze.si

praznovanje rojstnega dneva

Trači
15. 01. 2013 07.37

Ko bogataši zapravljajo …

Eden najbolj slavnih in najbogatejših parov na svetu, Beyonce in Jay-Z, sta hčerki Blue Ivy za prvi rojstni dan priredila glamurozno zabavo. Za darilo pa je prejela od mamice in očka barbiko s 160 diamanti in nakit iz belega zlata. Vsi gostje pa so ob odhodu dobili zlata nalivna peresa in vstopnice za koncert, razveselila pa sta tudi njene male prijatelje.

Resnične zgodbe
08. 04. 2012 08.46

SLOVENSKA ZGODBA: Mojčino veliko srce

Triletno Mojco je za vedno zaznamovala tragična izguba bratca, saj se je od tistega žalostnega dne morala z velikim srcem bojevati še za starše. Mama in oče nista videla izhoda iz svoje bolečine, brezvoljno in s solzami v očeh sta mimo nje živela iz dneva v dan.

Rastemo skupaj
25. 08. 2015 06.36

Mami, oči, gremo na bovling!

Če ste mislili, da je bovling samo za odrasle, se motite. Na stezah za bovling se lahko med sabo pomerijo tudi otroci, se pri tem zabavajo in naučijo, kako se s skupnimi močmi, ekipno, doseže boljši rezultat.

Malček
01. 12. 2010 09.05

Kako sta Brad in Angelina razveselila sinka?

Angelina Jolie in Brad Pitt sta posvojencu Paxu organizirala nepozabno rojstnodnevno zabavo. Starša sta slavje priredila na čolnu, s katerim so se popeljali po pariški Seni.

Bibaleze
Bibaleze
SLEDI NAM:
Bibaleze.si
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Spremeni nastavitve piškotkov Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2024, Bibaleze.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1104