Mlada pevka in mamica Nastja Gabor si je svojo glasbeno pot začela utirati že kot majhna deklica, ko je na festivalu Korajža velja z zmago dokazala, da se »korajžo« res splača imeti. Že takrat je vedela, da je ljubezen do glasbe tako močna, da si želi, da bi ta postala del njenega življenja. Po pesmi Mama, v kateri spregovori o materinski ljubezni, tokrat predstavlja svoj najnovejši hit, romantično pesem Še vedno padam nate, v kateri je še bolj razgalila svoje srce. Navdih za novo avtobiografsko pesem pa je pevka, tako kot pri singlu Mama, našla kar v svojem življenju.
Srednješolska ljubezen, ki še vedno traja
Sporočilo videospota pesmi je ljubezen, ki po vseh letih skupnega življenja, vzponov in padcev še vedno raste in je iz dneva v dan vse lepša, zrelejša in močnejša. V njem nastopa starejši par, ki je po desetletjih skupnega življenja še vedno videti izpolnjeno in srečno. Nastja pravi, da je v njenem življenju po ločitvi staršev takšen prizor bil bolj izjema kot pravilo, vendar je v njej ostala želja, da bi sama doživela tovrstno neusahljivo ljubezen s svojim partnerjem. »Želim si, da bi tudi čez 10, 20 ... let na ves glas prepevala še vedno padam nate! Marsikdo mi bo rekel, da sanjarim, jaz pa verjamem, da si lahko najdemo sorodno dušo, s katero se lahko jočemo, smejimo, ljubimo, malce jezimo, a kljub temu uživamo življenje in se imamo radi,« je dejala Nastja, ki je življenjskega sopotnika našla v svoji srednješolski ljubezni, in dodala: »Ja, še vedno padam nanj, kljub nekajletnemu premoru, včasih prava ljubezen potrebuje čas. To sta pokazala tudi moja igralca v videospotu, ki pa svoje ljubezni nista zaigrala.«

Komentarji (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV