Bibaleze.si

'Angelina zlorablja otroke'

N. K.
Novice 12
26. 10. 2012 14.13

Veliko se govori o tem, da mogoče sploh ne bo poroke med Angelino in Bradom. Več neimenovanih virov trdi, da naj bi Brad zapustil svojo zaročenko, vzrok pa naj bi bili nenehni prepiri. Prav tako naj bi Angie verbalno zlorabljala otroke.

Angelina Jolie

 

Kot navaja Showbiz Spy, naj bi se par prepiral zaradi Bradovih težav z alkoholom in drogami, Angelininega strahu, da jo bo prevaral, in zaradi njenega verbalnega nasilja nad otroki. ''Čeprav Brad zanika, da uživa droge, je Angie prepričana, da to počne za njenim hrbtom,'' trdi neimenovani vir in dodaja: ''Moti jo njegovo pijančevanje. Brad je po velikem prepiru odšel iz njunega francoskega dvorca. Pogovarjala sta se o načrtih za poroko, ko je Angie izjavila, da ne bo stopila pred oltar, dokler ne gre na rehabilitacijo. Dovolj ji je njegovega pijančevanja in drogiranja.''

Poleg tega pa se zvezdnica boji, da jo bo zaročenec prevaral. ''Njena nezaupljivost ni nič novega, ampak njena preganjavica močno vpliva na Brada. Ves čas je prepričana, da ji nekaj prikriva. Ve, da si Brad poišče zabavo kje drugje, če mu v zvezi postane dolgčas. Po drugi strani pa Brad misli, da ga s tem poskuša odvrniti od svojih lastnih težav. Ko Brada ni doma, Angie izgubi živce nad otroki. Že večkrat ji je rekel, naj se reši jeze, ki jo nosi v sebi. Meni, da je njeno verbalno zlorabljanje otrok glavna težava,'' je razkril še en neimenovani vir.

Kljub vsemu pa imata eno skrivnost!

Se bodo napovedi uresničile?
 

Svoje mnenje lahko izrazite na naši Facebook strani ali pa se nam samo pridružite s klikom na

 

Komentarji (12)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
itiswhatitis 11. 11. 2012 13.49
+5
jas sen slišo, da anđa otroke jé.
User539080 28. 10. 2012 14.23
+9
In niti ne omenite katere so tiste besede, s katerimi izrablja otroke. Mi pa smo tudi neumni, da take rumene novice pobiramo. Hkrati pa so ubogi ljudje, ki to vzamejo zdravo za gotovo.
janezpodre 28. 10. 2012 13.44
+36
Pa kako je živahna tale Angelina. Prvo ste trdili, da ji morajo zamenjat čreva, dva, tri pozneje jetra, zdaj, ko ji je zmanjkalo organov jo boste pa k psihiatru poslal.
Lojs501 28. 10. 2012 21.51
+7
hahaha, dober komentar in resničen :))
User454990 28. 10. 2012 12.12
+26
Vi in vaši neimenovani viri.
Super1337 28. 10. 2012 12.46
+21
Ta neimenovan vir sem lahko jaz, pa čeprav nimam pojma kakšna je situacija v tej familiji...
sherlock2 28. 10. 2012 11.12
-1
žal...začetek konca ...lahko da sledi najhujše in najslabše !
lnterReflections 28. 10. 2012 09.37
+30
A bila Angelina tista, ki je bila odvisna od heroina?
zra?nik 28. 10. 2012 09.14
+16
Angelina naj najprej sama sebi zaupa, potem bo lahko tudi Bradu Obadva pa sta že rahlo "postana".Verjamem, da sta oba vredna svojega denarja. Murko s tem nima težav...:-)
User546272 28. 10. 2012 13.15
+12
Ja, ja, daj dihaj ... Ta članek je napisal tisti, ki ima drugače preko horoskop, pa je malo nadomeščal ... To so pač izmišljotine, ker nihče nima pojma, kakšno je stanje v resnici.
draghci 28. 10. 2012 08.53
+27
Sej res, kako je s črevesjem??
nevica 28. 10. 2012 08.24
+36
So ji že presadili črevesje? Nekaj takega se je po 24 urah pisalo nedavno. Na smrt bolna Angelina, sedaj jo pa Brad zapušča... Aja, okoli se vlači Badek, ona mora biti pa sama s celo kpico otrok - pa ji živci ne smejo popustiti.... Pa še opravljajo jo na vsakem vogalu...
Bibaleze
Bibaleze
SLEDI NAM:
Bibaleze.si
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Spremeni nastavitve piškotkov Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2024, Bibaleze.si, Vse pravice pridržane Verzija: 1104