Bibaleze.si

Kdo bo "morska deklica"?

STA/N. K.

Ideje za prosti čas

0
04. 08. 2016 08.07

Ameriški igralec Channing Tatum bo v novi različici fantazijskega filma Splash iz leta 1984 zaigral v vlogi "morske deklice". V prvem filmu, ki ga je režiral Ron Howard, je kot morska deklica nastopila Daryl Hannah, medtem ko je njeno ljubezen na suhem upodabljal Tom Hanks. Tokrat bo nasprotno - v vodno bitje se bo zaljubila ženska - Jillian Bell.

image (28)
Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.

Izvirna filmska zgodba spremlja dečka, ki je nekoč padel v morje in ga je pred utopitvijo rešila morska deklica. Čez 20 let jo po naključju ponovno sreča. Ponudi mu izbiro med življenjem na kopnem ali v morju z njo. Scenarij filma je bil nominiran za oskarja.

Scenarij za novo različico bo podpisala Maria Lewis-Ryan, film pa bo skupaj s Tatumom produciral Howard.

Tatum je z Jillian Bell zaigral že v akcijskem filmu 22 Jump Street: Mladeniča na faksu iz leta 2014, piše britanski BBC.

Za ogled potrebujemo tvojo privolitev za vstavljanje vsebin družbenih omrežij in tretjih ponudnikov.


 

Komentarji (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV
Bibaleze
Bibaleze
SLEDI NAM:
Bibaleze.si
Oglaševanje Uredništvo PRO PLUS Moderiranje Piškotki Spremeni nastavitve piškotkov Politika zasebnosti Splošni pogoji Pravila ravnanja za zaščito otrok
ISSN 2630-1679 © 2024, Bibaleze.si, Vse pravice pridržane Verzija: 901