Iskanje

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
AnjaBiba
Število vnosov: 1
21.03.2011 ob 07:18

Pozdravljene , ker sem videla da na glede kozmetike še ni odprta nobena tema, se mi zdi da je dobro da jo odpremo. Zadnje čase vse več brskam po internetu in posledično tudi po trgovinah in napadam sestavine ki so v kozmetiki, ki jo uporabljamo. Wahhh, naletiš na '"svašta'" od kitove masti...ipd. Uglaunem ne bi rada, da se nam zdaj obračajo želodci, kakorkoli je pa dovolj da samo povem da se mi zdi dobro, da bi malo pazile/pazili,s čim mažemo, tuširamo naše malčke, sicer mnenja so različna, mogoče pa katera misli enako kot jaz, zato imam tudi en mali nasvetek, pri vsem mojem '"napadanju'" smiley sem našla nekaj, in podrobno preučila in se mi zdi zelo fajn, če katero zanima, naj gre pogledat...sicer sem malo to po Fb brskala, potem sem se pa opogumla in sem dejansko šla kupit..innnnnn je SUPERsmiley))) ...evo prilagam vam pa kje to lahko dobite, jaz sem jih našla tukaj:

http://www.facebook.com/album.php?aid=17547&id=105731836 172884&saved#!/pages/Oaza-Gleamy-Vrhunska-naravna-kozmet ika/105731836172884

Gre pa konkretno za tole stvar:

Nežni pripravki so edinstvena mešanica naravnih sestavin, ki navlažijo in pomiri...jo otroško občutljivo kožo. Aktivni zeliščni izvlečki in olja, ki so v Attirance Baby liniji so uravnoteženi, da zagotovijo najboljšo nego nežne in občutljive otroške kože - za prvih dni na tem svetu vse do prvih šolskih korakov.Maslo je obogateno z bogatim kokosovim oljem, zahvaljujoč mandljevemu olju pa bo koža Vašega malčka nahranjena in obnovljena. Z Attirance-ovo linijo za malčke se čas kopanja ali nanašanja kreme sprevrže v veselo pustolovščino.

Evo tole sem prekopirala z njihove strani. Mal pošpegajtesmiley))))

Pozdavčki*

Anja
Gelca_
Število vnosov: 3
11.04.2013 ob 18:37

Pozdravljene mamice, pozdravljeni očki! smiley

Prosim za nasvet: katero kozmetiko uporabljate za vaše malčke (Bubchen, BebiVal, BabyLove ...)?

Hvala!

Lp,
Polara
Število vnosov: 6
19.04.2013 ob 14:48

Hej, mi smo sprobali že enih par, najbolj zadovoljni pa do zdaj z Burts Bees Baby Bee pa Eco Cosmetics, oboje nabavljamo v Babycentru. Pri obeh gre za naravno kozmetiko, in moram rečt da se res boljše obnese kot ''navadna'' kozmetika, ker nič ne draži kože, pa še ti si bolj pomirjen ko veš da otroka ne mažeš z kr enimi žavbami. Mi smo v glavnem ful zadovoljni s tema dvema. Pa še cen nimajo visokih (vsaj v BC jih dobimo poceni).
anijanja
Število vnosov: 1
18.08.2015 ob 10:47

Pozdravljene. Sicer vidim, da gre za stara sporočila, ampak pri obeh otrocih sem uporabljala Petit&Jolie naravno kozmetiko, mi jo je sestrična z Nizozemske priporočila in mi jo pošiljala, zdaj je pa na voljo tudi pri nas. Meni se obnese super, da ne boste ostali odkrivali tople vode s to kozmetiko.
Bibisara
Število vnosov: 5
03.12.2015 ob 22:18

Jaz pa sem najprej, ko je bil mali še dojenček, kombinirala PittaPatto in Bentley Organic kremice in pa losjon, za šamponirat pa najprej trdo milo, ker je lažje dokler ne sedi, potem pa sem šla na Bentleyev šamponček, ki je za laske in telo. Nobenih alergij, ful strogo certificirano, celo brez natrijevega benzoata pa zelo pomembno, po normalni ceni! Mal več tuki, ampak je pa itak po trgovinah po Sloveniji: www.biokrema.si
tanchyyka
Število vnosov: 2
04.01.2016 ob 16:30

Tud men je najboljša Petit&Jolie kot je že Ani napisala. Priporočila mi jo je pediatrinja. Majo pri Lekarnarju in Biokliku: http://www.lekarnar.com/izdelki?brand_facet=Petit%26Jolie&am p;keywords=petit&utf8=%E2%9C%93
tanchyyka
04.01.2016 ob 16:30

Tud men je najboljša Petit&Jolie kot je že Ani napisala. Priporočila mi jo je pediatrinja. Majo pri Lekarnarju in Biokliku: http://www.lekarnar.com/izdelki?brand_facet=Petit%26Jolie&am p;keywords=petit&utf8=%E2%9C%93
mjhnf
Število vnosov: 5
19.01.2016 ob 13:52

Moja kolegica uporavlja BabyLove in je zelo zadovolna smiley
loveforall
17.10.2017 ob 10:49
*Odgovor na: mjhnf +

Kje pa se lahko dobi ta znamka?
minnyka
Število vnosov: 3
24.05.2016 ob 14:29