Iskanje

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
natasaj1
Število vnosov: 17
13.05.2010 ob 12:46

Pozdravljene,

sem že v tretjem ciklusu po hsc in lps , pa še vedno ni nič uspelo . . . .koliko časa naj še čakam in ali katera ve, kaj je naslednji korak oz.postopek. Izvidi po hsc in lps os bili brez posebnosti, odstranjena samo pregrada. Vse ostalo ok . . . hvala za vaše odgovore,lp.
buba87
Število vnosov: 31
08.09.2010 ob 19:26
*Odgovor na: natasaj1 +

hey punce...smiley mene pa nekaj zanima (mogoče je bilo že kje kaj napisano- če je bilo , se opravičujem::unsure:smiley ? Z fantom čakama na plusek že kakšne 6 mesecev, počasi postajam nrvozna zakaj še ni... Včeraj sem šla k ginekologinji. Povedala sem ji, da načrtujeva otroka in da še zaenkrat ni nič. Odslovila me je v dveh minutah. Bila sem zelo razočarana saj sem upala na pogovor, mogoče pregled al pa vsaj kakšen nasvet...
Zanima me ali ima katera od vas kakšne podobne izkušnje??

Želim vsem, da čimprej zagledate tisti magični plusek in nikoli ne obupat smiley
SmartG
Število vnosov: 19
23.02.2011 ob 01:11
*Odgovor na: natasaj1 +

Pozdravljene!
Zanima me, kdaj ste dobile prvo mesnstruacijo po koncu jemanja KT? LP
p_e_t_r_a
Število vnosov: 220
13.05.2010 ob 13:54

ojla,

mene posega še čakata (08.06.) in komaj čakam, da gremo potem novim zmagam naproti. Veliko deklet pravi, da po teh dveh posegih naj bi hitro zanosile, zato upam, da bo tudi nama in vsem ostalim uspelo. smiley

Jaz sem zadnjič G vprašala, kaj sledi, če po tem še vedno ne bo nič. Žal je umetna oploditev neizbežna, tako da ...

Ali imaš redne cikluse sedaj, ko si dala skozi ta dva pregleda? Jaz jih do sedaj nisem imela in upam, da se mi bi potem uredilo smiley.

Nikoli ne izgubi volje in upanja pa bo rezultat kmalu viden smiley

smiley
MalaLucka
Število vnosov: 66
30.05.2010 ob 17:37
*Odgovor na: p_e_t_r_a +

Si imela pred operacijo probleme le z donositvijo, ali tudi zanositvijo? Če si že zanosila po naravni poti, boš najbrž kmalu spet.

Baje da z umetnimi oploditvami začnejo šele po 1 letu aktivnega poskušanja (aktivno=min. 2x na teden).
p_e_t_r_a
Število vnosov: 220
01.06.2010 ob 15:10
*Odgovor na: MalaLucka +

malalucka: mene operacija čaka danes teden. Upam,da bo ob taki uri že vsega konec smiley
Res sem že enkrat zanosila, in sicer po enem letu poskušanja, zato mislim, da ni bilo težav samo v donositvi, ampak tudi pri zanositvi. V 10. tednu sem imela SS, to je bilo lani aprila. Torej se sedaj trudiva že več, kot dve leti pa ni še nič smiley.
Grem optimistično na operacijo in potem v nove \'\'borbe\'\'.

Priznam, da ne delava tega redno ves mesec na dva dni smiley, ampak imava vmes tudi kakšno krajšo pavzo (tudi nekaj dni). Najbolj aktivna sva v času, ko naj bi prišlo do ovulacije. Takrat pa tudi večkrat dnevno, čeprav O verjetno ni, ker drugače bi rezultat že moral biti smiley.
Ne vem, povejte mi, ali vi to res delate vsake dva dni, ste res tako aktivne, kot pravite? Ali je mogoče v tem problem, da si vzameva tudi pavze vmes.

smiley
varuska.LJ
Število vnosov: 32
16.05.2010 ob 23:28

ne vem kaj ti naj rečem...vse čakamo, da bomo zagledale plusek...vsaka s svojimi težavami...enkrat bo, pravi moj..jaz pa si isto ponavljam...
mojbaby
21.05.2010 ob 15:08

Tudi midva s partnerjem še čakava na plusek...smiley Držite se punce smiley
jaandreja
Število vnosov: 38
21.05.2010 ob 21:08
*Odgovor na: mojbaby +

Ja jst tut upam, da bomo čimprej ugledale plusek smiley

Sama sem imela samo HSG, za laporoskopijo G pravi, da je brez veze iti pod narkozo.... tko, da sem se znašla v slepi ulici, ker na njeno vprašanje kako naprej je odgovor \'\"poskušajta še in še...\'\" o umetni oploditvi sploh slišati noče....smiley in razmišljam v smeri zamenjave G - samo kam????

LP
mojbaby
22.05.2010 ob 13:55

Zanima me, če pozna katera kakšnega/kakšno v redu G v Celju (in da seveda še sprejema nove pacientke)?

Lp smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Anketa Arhiv

Kdaj vaš otrok začne nagajati?

Oblačenje

Ženska Moški

Tagi