Iskanje

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
ena.25
Število vnosov: 7
31.01.2010 ob 07:15

Pozdravljene vse skupaj, imam eno malo cudno vprasanje. Prejsnji teden sem zvedela da sem noseca, zaradi rizicnosti sem bila ze na enem pregledu, kjer so nosecnost tudi potrdili. Nekje 5 tednov. Vse od pregleda pa do vceraj sem imela krče, pa bolečine v krizu, zelo napihnjen spodnji del trebuha. V petek ponoci so me zbudile bolečine v spodnjem delu trebuha, kot bi me nekdo z nozem piknil, je pa kar hitro minilo. In od tiste noci, se jaz dosti boljše pocutim, tu pa tam me vcasih malo zaboli kot krci, tudi napihnjena nisem vec toliko,...
pa me zanima ali mislite da je kaj narobe, vem da je cudno ampak moje nosecnosti so do zdaj vedno spremljale bolečine, zato so se tudi slabo končale, in zdaj se vredu pocutim in mi ne da miru...
Kontrolo pa imam v torek, komaj čakam.

Vesela bi bila vasih mnenj.

lp
kubo
Število vnosov: 15
31.01.2010 ob 08:47

pozdravljena mislim da je strah odvec jest sm imela na zacetku take hude bolecine v trebuhu da sm se zvijala po pojsli pa nic ni bilo narobe zdej sm pa v zacetku osmega meseca so pa druge bolecine medenica kolki pa tud trganje v trebuhu obcasno. lepo nosecnost ti zelim

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Anketa Arhiv

Kako ste si letos organizirali varstvo otroka?

Varuška - 2

Ženska Moški

Tagi