Iskanje

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
Majaxyx
Število vnosov: 3
15.06.2009 ob 19:42

zanima me, ali lahko zanosim tudi v primeru, ko se ne uporablja nobene zaščite (niti KT niti kondomov), do izliva semena pa ne pride v nožnici, niti ni bil \'\"vzet ven\'\" zadnji trenutek pred izlivom smiley
problem je namreč ta, da mi menstruacija zaostaja, kar do sedaj ni bilo v navadi...
bili83
Število vnosov: 1084
15.06.2009 ob 20:23

zdravo, tonja.
takole je: kljub temu, da, če sem jaz prav razumela, je bil \'\"vzet ven\'\" kot si napisala, že prej in ne tik pred izlivom, lahko pride do oploditve in zanositve. Namreč, nekaj predsemenske tekočine se izloči že prej in tudi tu noter so lahko semenčica.
kako dolgo pa ti m. že zamuja? sicer pa, če hočeš biti prepričana, naredi test.
veliko sreče in poročajsmileysmileysmiley
Majaxyx
15.06.2009 ob 21:03

bili83 hvala za odgovor. zamuja 5 dni pa me malo skrbi, ker sva oba še študenta in sva brez večjih dohodkov. na srečo pa je najina zveza resna in bi otroka obdržala.

morda kdo ali ti,bili 83 pozna koga, ki se mu je to že pripetilo? ker možnosti se mi zdijo res majhne...smiley
bili83
Število vnosov: 1084
16.06.2009 ob 07:42

jutro, tonja.

ja, možnosti za to so res majhne, vendar poznam tudi tak primer moje kolegice. ona je imela tudi zelo neredne m. in je šele v tretjem mesecu ugotovila, da je noseča....
tudi brez večjih dohodkov se da shajati, veš. zagotovo imata koga, ki bi vama pomagal. otrok pa itak potrebuje najprej ljubezen in šele potem vse ostalo.
drži se, naredi en testek (ampak tako, da zbereš urin v lončku - sem že večkrat slišala, da je dosti bolj zanesljivo) in poročaj. morda je samo psiha, ampak bolje, da se čimprej prepričaš... Drži se!
s.novak
Število vnosov: 3174
16.06.2009 ob 10:36

Tonja85, se strinjam z bili83. Možnosti so majhne, en dober primer sem pa jaz. Samo en trenutek je bil malce nepazljiv, pa je bilo dovolj. Pa še takrat ni bilo direktnega izliva, kakor tudi sama opisuješ. Tako imava zdaj 2 leti starega sina smiley Sem še tudi študentka/absolv., mož je pa že zaposlen, tako da se da shajati neglede na vse. Mal se pač prilagodiš pa je. Le po test in se čimprej prepričaj na čem je stvar. Pa srečno!! smiley
Majaxyx
16.06.2009 ob 12:42

Včeraj sem kupila test in počakala, da ga bom zjutraj naredila, vendar se je ponoči pojavila M....očitno je bilo vse na psihi....
No, časa za oroke je še, ampak če bi bil sedaj bi bili vsi zeloooooo veseli...

hvala vsem za pomočsmiley
s.novak
Število vnosov: 3174
16.06.2009 ob 19:55
*Odgovor na: Majaxyx +

No, pa drugič. Srečno! smiley
Katja Majal
Število vnosov: 39
16.06.2009 ob 14:44

meni se je to zgodilo in sem sedaj v drugo noseča.
aisha3012
Število vnosov: 857
17.06.2009 ob 20:03

tonja, brez zamere, ampak če pri 24 letih ne veš, da lahko zanosiš tudi pri sistemu \'\"paziva\'\"... se mi zdi, da je vsako odvečno pisanje čisto brez pomena...

se mi zdi, sa sem nazadnje tako neumno vprašanje slišala iz ust 13 letne punčke, ki je to spraševala v reviji tipa Cool in Cosmopolitan.

drage punce, ne seksajte, če ne veste kaj počnete in kaj se lahko zgodi. to je skoraj tako, če greš vozit avto brez izpita... za silo gre, se pa lahko zgodi, da namesto bremze pritisneš na gas...

pa brez zamere, ker sem malo bolj groba, ampak zares se mi zdi nezaslišano, da take stvari sprašuje 24 letna študentka!
Pranvera
Število vnosov: 1
25.04.2017 ob 17:00
*Odgovor na: aisha3012 +

Mene me zanima kako lahko zanosim zgubila sem otroka. Bla sem noceca 6 tednov zdaj pa spet hocem bit noseca samo ne vem kako pa te tablete ce pomagajo kej

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Anketa Arhiv

Ima vaš otrok rad igre z žogo?

Dojenček

Ženska Moški

Tagi