Iskanje

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
emil2802
Število vnosov: 304
19.05.2009 ob 15:07

živjo punce, kaj pravite na pilates?jaz sem dobila posnetke na internetu, morm pohvalit..res da na začetku komaj naredim...une na posnetkih so tko suhcene pa kot gume...he he...sam mišice pa res čutiš...ko končam z vadbo sem vsa mokra pa čisto utrujena...pa sploh niso tooook težke vaje.delam vaje bolj za noge in trebuh. so eni triki kot naprimer da pri dvigovanju nog imaš trebuh povlečen not in hkrati napete mišice...noge dviguješ le na pol ampak mišice se žgejosmiley)))no če kiro zanima ji z veseljem povem kje najde vajesmileyaja pa še to..sam 2x po 10 minut na dan ti vzamesmileyfino ne??he he
adrianaJ
Število vnosov: 2
27.09.2009 ob 15:42
*Odgovor na: emil2802 +

Pozdravček!

Iz mojih izkušenj je pilates zakon, vendar mora biti voden pod strokovnim nadzorom, če se slučajno kaj ne zalomi. Jaz osebno sem hodila na srečanje za nosečnice na Društvo zakonski in družinski inštitut Eteos (www.eteos.si) in tam sem dobila kar dosti informacij, pa tudi pilates smo vadile pod nadzorom. Tko če je katere iz Celja naj si gre pogledat in ji ne bo žal, vsaj men in mojim prijateljicam ni bilo...

lp
adrianasmiley
dolgouhec
Število vnosov: 13
20.05.2009 ob 21:26

čao, k smo glih pred kopalno sezono, pa pet mesecev po porodu, bi pa tud jst probala s pilatesom, aerobiko so mi odsvetovali zaradi dojenja, bi pa kej doma počela. če se ti da, mi napiši naslov, pa bom tud jst s tabo švicala. Lep pozdrav
emil2802
21.05.2009 ob 14:24

ja ni problema. sicer imaš veliko vaj v posnetkih na youtube. pa napiši pilates in ti bo veliko ven vrglo.js sm tle našla in sicer danes že 4 dan telovadim.vsaki dan je lažje in tut bolj fino se počutimsmileyno pa gremo skupaj nesmiley
A-vita
Število vnosov: 612
21.05.2009 ob 14:49

tudi mene mogoče malo pilates zanima, mogoče še nebi zdaj začela, ker je šele 2 meseca po porodu, toda vseeno bi prosila za naslov da bi vedela kje je in bi malo videla kako potekajo vaje smiley
emil2802
21.05.2009 ob 14:54

pilates vaje lahko začneš 5 mesecev po porodu..maš jih na www.youtube.com in v iskalnik vneseš pilates. pa ti vrže ven vse mogoče vaje. maš pa tut na www.gimvic.org in na www.lepa.si.par vaj imaš tam za trebuh, hrbet, roke, zadnjico in boke...vse kar rabimo ne???he he.
veliko sreče
emil2802
30.06.2009 ob 11:59

kako vam napreduje punce???meni super..zgubila sem 7 kilogramovsmiley))))jeeeeejsmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
ropotuljica
Število vnosov: 13
27.07.2009 ob 22:12

Jaz sem začla že 3 mesece po porodu! Je supersmiley
krena666
Število vnosov: 43
01.08.2009 ob 22:39

oj.
jaz sem deset tednov po porodu in že na fulll migam 7 tednov k se ful bolš počutm kokr po prvem porodu, vmes tud pilates delam in počas napadam 8 kg. jupiiiismileysmileysmileysmiley
emil2802
08.08.2009 ob 13:41

no super....js sm se vmes spet pregrešila...samo zdj že dva meseca aktivno delam na sebi in sem izgubila 12.5 kg.....zelo vesela..jupi....no kr tko punce..skup nam ratasmiley))))

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Anketa Arhiv

Kdaj vaš otrok začne nagajati?

Oblačenje

Ženska Moški

Tagi