Iskanje

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
mali_dojencek
Število vnosov: 58
10.05.2009 ob 19:38

Katere lenice uporabljate za svojega sončka??smiley Tiste najdražje(Pampers...) ali tiste najcenejše iz Lidla ali Hoferja??smiley Jaz ne vem katere naj kupim saj vse zelo hitro porabimo in pa se mi srce trga, kako drago vse skupaj pride (npr. če zračunaš za eno leto).smiley Pravjo da ni vredu če so tiste najbolj poceni plenice ker vse prepuščajo, ampak pampersa pa tudi nočem kupit ko pridejo po 10-20eur...smiley
Mi lahko kako pomagate???smiley
malanaty
Število vnosov: 56
10.05.2009 ob 21:16
*Odgovor na: mali_dojencek +

pozdravček,imam6mesečnega sinka in sem poskusla že kar nekaj plenic,ker sem tud dobila nekaj od najrazličnejših proizvajalcev,ampak se mi zdijo poleg pampersk zelo vredu Hoferjeve plenice ,in tudi cena je velik nižja od pampersk,najbolje da poskusiš,pa boš vidla,je pa res da mi Lidlove niso kej prida všeč
zg1
Število vnosov: 8
11.05.2009 ob 14:47
*Odgovor na: mali_dojencek +

Pri nas smo začeli z pampers (iz mullerja) ampak se niso obnesle čez noč,ker so premočile,. Nato smo po nasvetu kolegice poskusili Hoferjeve in zdaj že 5 mescov uporabljamo te in so super...nič ne premočijo, niso predebele in še cena je ugodna...
lencicap
Število vnosov: 83
10.05.2009 ob 20:12

Jaz ti lahko povem le to, glede pleničk... Obstajajo v DM plenice babylove, ki jih proizvaja Pampers, le da jih delajo za DM-ovo blagovno znamko. Sama jih sicer še nisem začela uporabljat, ampak če se bodo obnesele, jih bom zagotovo, ker so bistveno cenejše kot Pampers. Drugače pa moje znanke zelo hvalijo plenice iz Hoferja, ki so tudi cenovno prijazne.
IzaEla
Število vnosov: 6055
10.05.2009 ob 21:13

men so najbolj zakon plenice iz hoferja in plenice iz mulerja.
baby love so mi predebele, pamperske pa drage in niso vpile nočnega lulanja moje pikice, sparkyjeve so kar v redu za pozimi, drugače so tudi predebele.....
to je po mojih izkušnjah.....
srečnosmileysmiley
IzaEla
Število vnosov: 6055
10.05.2009 ob 21:18

aja-še glede cene.
v hoferju je paket 80 plenic (do 18kg) 12 €, v mulerju pa paket 40 plenic okoli 6€, tko da je cena podobna....
pamperske so velik dražje, čeprav se jih da v mulerju dobit najcenejše, al pa kaka akcija v živilskih trgovinah.
sm, nam so res vedno prepuščale....smiley

robčki so pa men najboljši mulerjevi, pa baby love (znamka v DMu) so tudi OK. pampers ali nivea pa so čist predragi!!smileysmiley
mega311935
Število vnosov: 5408
10.05.2009 ob 21:22

jaz sem pri prvih 2 skoz uporabljala pampers,tudi pri 3 sem jih se dlje kot do njegovega dopolnjenega 1 leta potem sem enkrat za foro kupila plenice v lidlu in zacuda se mi je zjutraj zbujal suh ker pamperske so mi ogromnokrat premocile po nasvetu punc s foruma sem sprobala tudi mulerjeve,ki so nam tudi uredu tako,da sedaj vedno kupujem ene od teh 2 pa se cenovno se veliko bolj splaca kot pampers ki na zalost niso nic bolj kvalitetne ampak placujemo samo znamko.

lpsmiley
sanja.20
Število vnosov: 1036
10.05.2009 ob 21:52

pri nas smo imeli prvi mesec pampers, od takrat naprej pa imam DM-ove baby love. te bomo imeli do kakega 5. meseca, potem bomo pa imeli po vsej verjetnosti hoferjove ali mullerjeve. tiste robčke za ritko in pa kremico imamo pa že od začetka mullerjevo ker je preprosto najboljša smiley smiley
gabi_mami
Število vnosov: 460
11.05.2009 ob 07:17

Mi pa že od vsega začetka uporabljamo Pamperske, res so drage, samo smo z njimi zadovoljni. Vmes smo za probo par paketov lumpijev probali, pa tud niso tako slabe, samo trši material je, pa se je naša včasih pritožila na to...Spušale nam pa še nobene niso...

Sedaj razmišljam o nakupu pralnih pleničk (racmank ali katerih drugih) za novega člana, ima mogoče katera izkušnje s temi? Kako se obnesejo? Kako ste zadovoljne? Ali kaj premočijo?

smiley
Šiviljstvo Paternoster-Bučan
Število vnosov: 223
11.05.2009 ob 09:57
*Odgovor na: gabi_mami +

Jaz sem pri obeh uporabljala in še uporabljam bombažne pralne plenice, in če nama bo dano bova še pri tretjem.
Če jih normalno menjaš ti ne premočijo, ponoči daš debelejši vložek.
Sem jih ravno šla obesit, potem jih pa zložiš in že čakajo za novo uporabo.
smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Anketa Arhiv

Koliko časa ste dojili?

Dojenje

Ženska Moški

Tagi