Iskanje

Forum

Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni.
Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.
tiny3
Število vnosov: 125
20.10.2008 ob 16:25

Punce, nekaj me zanima... Vem, da je pri vsaki ženski drugače, saj nimamo istega organizma, ampak kdaj se začnejo pojavljati prvi znaki nosečnosti? Vem, da je prvi in skoraj najzanesljivejši znak izostanek menstruacije, pa potem utrujenost, slabost, pogosto siljenje na vodo... ampak, ali je možno, da kakšna ženska opazi neko spremembo že preden bi morala dobiti menstruacijo? Recimo en teden prej? Npr. rahlo vrtoglavico, utrujenost,... Moja mami je rekla, da je ona za prvo nosečnost izvedela pri zdravniku (ker ji je zamujala m.), pri drugi nosečnosti pa je vedela že nekaj dni po spočetju... ker se je takoj drugače počutila...

Kdaj ste vi prvič opazile spremembe?

Hvala smiley
mmaca
Število vnosov: 7
21.10.2008 ob 09:50
*Odgovor na: tiny3 +

Posmileyzdravljena, res je odvisno od vsakega posebej. Jaz sem za prvo in za drugo zvedela na testu nič se nisem drugače počutila razen, da sem bila na vse precej občutljiva.
Alma Avdic
Število vnosov: 55
20.10.2008 ob 16:45

Tako je bilo pri meni; dva tedna pred pričakovano
Alma Avdic
20.10.2008 ob 16:47

Tako je bilo pri meni; dva tedna pred pričakovano M, sem dobila herpes na ustnici, sicer ga prej nisem nikoli imela, ter pogosto odvajanje vode. Sicer so me tudi prsa bolela, vendar je to itak pri meni normalno pred vsako M. In končno, M mi je zamujala, drugi dan sem naredila test nosečnosti in je bil seveda pozitiven.
Zdaj sem v 6 tednu in nimam nobeneih posebnih znakov, vse normalno:-)..

LPsmiley
tiny3
20.10.2008 ob 17:25

Hvala, svobodica... vesela sem zate in upam, da bo tako ostalo do konca nosečnosti. Danes sem cel dan čutila rahlo vrtoglavico, kot da bi bila malo '"opita'", pa tudi pogosteje sem šla na vodo kot ponavadi... Apetit imam tudi rahlo povečan in prsi občutljive, ampak tako je tudi pred menstruacijo, tako da ne vem... Bomo vidli drugi teden, 30.10. bi jo namreč morala dobit... Lahko pa da bom presenečena smiley

LP smiley
mami_maja
Število vnosov: 6
20.10.2008 ob 19:41

hej.
meni je ravno te dni kar fajn zamujala menstruacija, prvi test je bil sicer res -, ampak mi je bilo neverjetno slabo (kar mi pri prvem otroku ni blo nikoli), brez energije sem bla do konca, v ustih zelo čuden okus in nenehno sem hodla lulat, boleče dojke.
Torej to v tistih dneh, ko bi morala priti m.
100% sem bla, da sem noseča, ampak zgleda, da je to samo psiha, ker sem si tak močno želela.
Včeraj sem dobila menstruacijo in zdaj se mi zdi, da je konec sveta.
Nimam pojma, kako to, da sem se tak počutila. Najbrž res psiha.
496344
Število vnosov: 6043
20.10.2008 ob 19:49

Pri men je blo vse isto,kot pa pred nosečnostjo.....Povečan apetit,boleče mišice in prsi,slabost....Edina razlika je bila,da so me prsi bolele veliko bolj kot pa ponavadi,nedrčka sploh nosit nisem mogla....ostalo je blo pa vse po istem,kot pa pred M
tiny3
20.10.2008 ob 20:04

mami_maja, ful mi je žal... smiley sej tudi jaz ful razmišljam o tem, tako da čist možno da je tudi pri meni psiha vzrok za tako počutje... bomo vidli če se bo kaj stopnjevalo... tebi pa želim, da vama čim prej rata! srečno vsem, ki čakate II smiley
Tina73
Število vnosov: 15
21.10.2008 ob 09:56

Živjo!

no pri meni je bilo pa takole: par dni preden bi naj prišla menstruacija sem naredila tesk, ki pa je bil negativen. ves čas sem sicer prečepela na WC saj me je tiščalo na vodo. Pravzaprav pa je bilo vse zelo podobno pričetku menstruacije: trebuh me je bolel, prsi so me bolele - res da nekoliko bolj in bolj specifično okoli oradavic, pa tudi apetit je bil kar velik. Ker mi je nato mens. zamujala, sem dva dni po izostanku naredila še enkrat test, ki je pokazal +. Glede na to, da sva delala na tem nekje od začetka leta najprej sploh nisem mogla verjeti da je res +. Sedaj sem presrečna, me je pa non stop strah
Alma Avdic
21.10.2008 ob 11:04

Moram priznati, da je mene tudi mal strah. Pozabilasem povedati, da me že skoraj en mesec boli levi jajčnik in trebuh, spodnji del. Sem pa v 6. tednu in me je strah, da ni kaj narobe. Sicer imam v petek G in upam, da bo rekel, da je vse v edu:-).

Vsem ostalim pa želim veliko srečesmiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

Anketa Arhiv

Koliko časa ste dojili?

Dojenje

Ženska Moški

Tagi